AYAZMA PLAJI’NA UĞRAMADAN GEÇMEYİN

Kuzey Ege’de yaz sıcağında serinleten tatil deyince akla hemen hayaller yeri olan Bozcaada geliyor. Ee! tatil; deniz, kum, güneş olmadan olmaz. İşte bu anda da devreye şaşırtan güzellikteki Ayazma Plajı giriyor. Temiz, berrak suyuyla; ince, altın sarısı kumlarıyla dünyanın gözde plajları arasında yer alan Ayazma Plajı, soğuk suyuyla yazın tadını sonuna kadar çıkarmanıza olanak tanıyor.

 

YAZ SICAĞINDA SERİN DENİZİ BULANMAZ BİR NİMET

Kalabalık olmasına rağmen bir o kadar sakin olan Ayazma Plajı, yaz sıcağında serin deniziyle bunaltmaya tatil imkânı sunuyor. Altın rengi incecik kumuyla güneşlenmenin keyfini yaşarken pırıl pırıl mavi denizinde balıklarla yüzmenin zevkini yaşarsınız.

Ayazma Plajı’nda mayısın son haftalarından ekim ortasına kadar denize girilebilir. Tabii tatilcilerin en çok tercih ettiği ay Temmuz ve Ağustos oluyor. Günübirlik tesislerinin olduğu Ayazma Plajı’ndan şemsiye ve şezlong kiralamak mümkün. Ayrıca yaz aylarında düzenli olarak minibüs seferleri yapılıyor.

KUMSAL VE DENİZ KEYFİNİZİ BADE-İ AŞK İLE NEŞELENDİRİN

Acıktığınız zaman ise plaj boyunca dizilmiş restoranlardan birbirinde lezzetli ve keyifli yemekler yiyebilirsiniz. Öğlen Ayazma Plajı’nın güzelliğinde biranızı yudumlarken akşamüstü de şarap keyfinin tadına varabilirsiniz.

Kumsal ve deniz keyfinizin arasına birbirinden taze mezelerle rakı zevkinizi de sokmak isterseniz Bade-i Aşk’ı tercih edebilirsiniz.

, ,

Bir Cevap Yazın